Dziś jest: 18.10.2021 - Imieniny obchodzi: - Osób online: 4


Logowanie

Login:
Hasło:

Kryteria wyświetlania

Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie


Polecamy

PolecamyOgłoszenie zamieszczone dnia 20-05-2021 w kategorii Matki pszczele / Sprzedam
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie
MATKI PSZCZELE SKLENAR/ TROISECK / HINDERHOFER
Witam
Oferuję matki pszczele doskonałej jakości i walorach użytkowych.

Sklenar 47/H/47
Charakteryzowana jako niezniszczalna, bardzo twarda pszczoła o silnych skłonnościach do czyszczenia ula. Tworzy średnio silne rodziny o dużym temperamencie. Pszczoły cechują się dobrą wydajnością i brakiem skłonności do rójki. Późną jesienią osiągają silne roje. Określane jako "skowronki" z powodu wczesnego rozpoczynania pracy.

Sklenar 47/19/48
Stara linia hodowlana z bardzo łagodnymi pszczołami, dającymi wiele satysfakcji w obsłudze. Tworzy silne rodziny, nieskłonne do rójki, o dużej wydajności. Dobra linia do krzyżowania.

Sklenar 47/G/10
Z powodu swej wybitnej łagodności określana jako "jagnięca" pszczoła, idealna dla dzieci. Tworzy bardzo silne rodziny, wdzięczne w obsłudze, z małą skłonnością do rójek. Roje osiągają dużą wydajność oraz nie mają tendencji do składania miodu w gnieździe.

Carnica CT
Pszczoły tej linii najlepiej wykorzystują pożytki spadziowe zarówno bardzo dobrze sprawdzają się na wszelkich innych pożytkach nektarowych. Przystosowane są do każdego rodzaju gospodarki pasiecznej. Tworzą rodziny o średniej sile i silne, bardzo dobrej dynamice rozwoju wiosennego, preferując ule typu stojak. Przystosowane są do trudnych warunków zimowania, charakteryzują się dużą skłonnością do składania miodu w nadstawkach, a duże ilości pyłku w plastrach okrywowych. Pszczoły są łagodne, nie wykazują zwiększonej rojliwości nawet w zbyt ciasnym gnieździe dają się bardzo łatwo wyprowadzić ze stanu rojowego.
HINDERHOFER
Pszczoły tej linii odznaczają się bardzo wysoką produkcją miodu. Miód sklepią na sucho. Są łagodne i umożliwiają przeglądy w różnych warunkach pogodowych, niezależnie od pory dnia. Dobrze zimują. Odznaczają się wczesnym rozwojem, umożliwiającym wykorzystanie wczesnych pożytków, a także umiarkowaną rojliwością. Nastrój rojowy w rodzinach jest łatwy do zlikwidowania poprzez pojawienie się pożytku i poszerzenia gniazda. Umiarkowanie kitują gniazdo.


Oferowane matki pochodzą z materiału reprodukcyjnego z bezpośredniego importu z Austrii i Niemiec.

CENA 20zł - nieunasienniona
CENA 70zł - unasienniona


Matki wysyłamy Pocztą Polską, koszt wysyłki 27zł. Matki wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Matki można także odebrać samemu. Matki możemy dowieść do Jarosławia, Rzeszowa, Dynowa i Przemyśla. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do współpracy.
tel. 531-700-078, 726-158-043
e-mail: mateuszsek1996@wp.plDane :

Mateusz Sęk
E-mail: mateuszsek1996@wp.pl
Telefon: 531700078
Miasto: Pruchnik
Region: podkarpackie
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 20-10-2021
Przeczytano: 602 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.